  • BWCU00201212750M02
BWCU00201212750M02
advertisement
Manufacturer No:
BWCU00201212750M02
HK JDW NO:
156-BWCU00201212750M02
Description:
75Ω@100MHz -40℃~+105℃ 0.3Ω 50V 360mA 125V SMD Common Mode Filters ROHS