  • BWCU00121008201M02
BWCU00121008201M02
advertisement
Manufacturer No:
BWCU00121008201M02
Manufacturer:
Chilisin Electronics
HK JDW NO:
156-BWCU00121008201M02
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
Description:
INDUCTOR CMC CHOKE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BWCU00121008201M02
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Mfr
    Chilisin Electronics
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Series
    BWCU_02
  • Size / Dimension
    0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    800mOhm
  • Current Rating (Max)
    120mA
  • Impedance @ Frequency
    200 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.035" (0.90mm)