  • BSI947100R0DB19
BSI947100R0DB19
advertisement
Manufacturer No:
BSI947100R0DB19
HK JDW NO:
875-BSI947100R0DB19
Package:
Conformal
Step5Bar-code shipping tag
BSI947100R0DB19
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    9mm
  • Length
    51mm