  • BLM15KD121SN1D
BLM15KD121SN1D
advertisement
Manufacturer No:
BLM15KD121SN1D
HK JDW NO:
535-BLM15KD121SN1D
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
BLM15KD121SN1D
Description:
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Step5Bar-code shipping tag
BLM15KD121SN1D
    6 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 4 weeks ago)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    BLM
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.022W 1.00mmx0.55mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    0.93A
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    70mOhm
  • Current Rating (Max)
    1.5A
  • Impedance @ Frequency
    120Ohm @ 100MHz
  • Width
    0.5mm
  • Height (Max)
    0.022 0.55mm