  • BK20104W680-T
BK20104W680-T
advertisement
Manufacturer No:
BK20104W680-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-BK20104W680-T
Package:
0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Datasheet:
BK20104W680-T
Description:
Ferrite Beads MULTILYR CHP BD 0804 68OHMS 25%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BK20104W680-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Series
    BK
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    25%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    1mm
  • Case Code (Metric)
    2010
  • Case Code (Imperial)
  • Number of Elements
    8
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    68Ohm
  • Max DC Current
    100mA
  • Halogen Free
    Halogen Free
  • Rated Current
    0.1A
  • Number of Lines
    4
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    350mOhm
  • Impedance @ Frequency
    68Ohm @ 100MHz
  • Height
    508μm
  • Length
    2mm