  • BFC237568122
BFC237568122
advertisement
Manufacturer No:
BFC237568122
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC237568122
Description:
1.2nF Film Capacitor 5% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
BFC237568122
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.2nF
  • Lead Pitch
    7.5mm