  • BFC237451392
BFC237451392
advertisement
Manufacturer No:
BFC237451392
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC237451392
Description:
3.9nF Film Capacitor 5% Radial Radial 400V-DC
Step5Bar-code shipping tag
BFC237451392
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Voltage - Rated
    400V
  • Capacitance
    3.9nF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • Lead Pitch
    7.5mm