  • BFC233557224
BFC233557224
advertisement
Manufacturer No:
BFC233557224
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC233557224
Description:
220nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
BFC233557224
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Lead Pitch
    22.5mm