  • BB-PS12VDC3P
BB-PS12VDC3P
advertisement
Manufacturer No:
BB-PS12VDC3P
Manufacturer:
B&B SmartWorx, Inc.
HK JDW NO:
116-BB-PS12VDC3P
Package:
Datasheet:
BB-PS12VDC3P
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BB-PS12VDC3P
  • Operating Temperature
    -40°C~75°C
  • Size / Dimension
    4.70Lx3.10W x 1.60 H 119.4mmx78.7mmx40.6mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    36W
  • Approval Agency
    CE, UL
  • Current - Output (Max)
    3A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Cord
  • Voltage - Output
    12V