  • B82804A0694A115
B82804A0694A115
advertisement
Manufacturer No:
B82804A0694A115
HK JDW NO:
3410-B82804A0694A115
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
B82804A0694A115 datasheet pdf and Transformers product details from EPCOS stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 4260
Step5Bar-code shipping tag
B82804A0694A115
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Depth
    8.1mm
  • Voltage - Isolation
    1.5kV
  • Inductance
    690 μH
  • Frequency - Self Resonant
    700kHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.65Ohm
  • Transformer Type
    PULSE TRANSFORMER
  • Turns Ratio - Primary:Secondary
    1.5:1
  • Length
    6.7mm