  • B82801A743A30
B82801A743A30
advertisement
Manufacturer No:
B82801A743A30
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B82801A743A30
Package:
Datasheet:
Description:
B82801A743A30 datasheet pdf and Transformers product details from EPCOS stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
B82801A743A30
    Surface Mount
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    130°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating
    7A
  • Frequency
    1MHz
  • Inductance
    74 μH
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    800mOhm
  • Turns Ratio - Primary:Secondary
    1:30
  • Height
    3.5mm
  • Height Seated (Max)
    3.5mm
  • Length
    4.7mm
  • Width
    3.5mm