  • B81122C1562M189
B81122C1562M189
advertisement
Manufacturer No:
B81122C1562M189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B81122C1562M189
Package:
Datasheet:
B81122C1562M189
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.0056uF 250VAC PP 20% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B81122C1562M189
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    250VAC