  • B72530V350K62
B72530V350K62
advertisement
Manufacturer No:
B72530V350K62
HK JDW NO:
258-B72530V350K62
Package:
Datasheet:
B72530V350K62
Description:
Var MLV 35VAC/45VDC 250A 56V 1210 SMD T/R