  • B72530T200K062
B72530T200K062
advertisement
Manufacturer No:
B72530T200K062
HK JDW NO:
258-B72530T200K062
Package:
Datasheet:
B72530T200K062
Description:
Var MLV 20VAC/26VDC 400A 33V 1210 SMD T/R