  • B72500T0250K060V09
B72500T0250K060V09
advertisement
Manufacturer No:
B72500T0250K060V09
HK JDW NO:
258-B72500T0250K060V09
Package:
Description:
Var MLV 25VAC/31VDC 30A 39V 0603 SMD T/R