  • D6921ZOV350RA10
D6921ZOV350RA10
advertisement
Manufacturer No:
D6921ZOV350RA10
Manufacturer:
Maida Development
HK JDW NO:
15910-D6921ZOV350RA10
Package:
Datasheet:
D6921ZOV350RA10
Description:
Var MOV 35VAC/45VDC 2000A 56V Radial