  • B72510T250K62
B72510T250K62
advertisement
Manufacturer No:
B72510T250K62
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72510T250K62
Package:
Datasheet:
B72510T250K62
Description:
Var MLV 25VAC/31VDC 80A 39V 0805 SMD T/R