  • B72240L681K102
B72240L681K102
advertisement
Manufacturer No:
B72240L681K102
HK JDW NO:
258-B72240L681K102
Package:
Datasheet:
B72240L681K102
Description:
Var MOV 680VAC/895VDC 40000A 1100V Thru-Hole Straight Strap Terminal Automotive Box