  • B72240B251K1
B72240B251K1
advertisement
Manufacturer No:
B72240B251K1
HK JDW NO:
258-B72240B251K1
Package:
Datasheet:
B72240B251K1
Description:
Var MOV 250VAC/320VDC 40000A 390V Bolt-Down Box