  • B72240B231K1
B72240B231K1
advertisement
Manufacturer No:
B72240B231K1
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72240B231K1
Package:
Datasheet:
B72240B231K1
Description:
Var MOV 230VAC/300VDC 40000A 360V Bolt-Down Box