  • B43858F2336M8
B43858F2336M8
advertisement
Manufacturer No:
B43858F2336M8
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B43858F2336M8
Description:
33μF Capacitor 20% Tape & Box (TB) 5.0038mm Radial
Step5Bar-code shipping tag
B43858F2336M8
    Radial
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated
    250V
  • Capacitance
    33μF
  • Lead Pitch
    5.0038mm
  • Height Seated (Max)
    27.0002mm