  • B39321R0981U410
B39321R0981U410
advertisement
Manufacturer No:
B39321R0981U410
HK JDW NO:
199-B39321R0981U410
Package:
8-SMD
Datasheet:
B39321R0981U410
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B39321R0981U410
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SMD
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    B39321
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SAW
  • Frequency
    315MHz
  • Impedance
    50Ohms
  • Height
    0.043 1.09mm