  • B32923J3334K000
B32923J3334K000
advertisement
Manufacturer No:
B32923J3334K000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32923J3334K000
Description:
330nF Film Capacitor 10% Radial PC Pins 305V-AC PP Through Hole
Quantity:
In Stock : 16646
Step5Bar-code shipping tag
B32923J3334K000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Dielectric Material
    PP
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    PC Pins
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    330nF
  • Voltage - Rated AC
    305V
  • Lead Pitch
    22.5044mm
  • Height Seated (Max)
    16.51mm
  • Length
    26.4922mm
  • Width
    8.509mm