  • B32913A4473M289
B32913A4473M289
advertisement
Manufacturer No:
B32913A4473M289
HK JDW NO:
258-B32913A4473M289
Description:
B32913 0.047μF Film Capacitor ±20% Radial PC Pins 440V-AC Polypropylene (PP), Metallized Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32913A4473M289
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~110°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    B32913
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
    EMI, RFI Suppression
  • Voltage - Rated
    440V
  • Capacitance
    0.047μF
  • Voltage - Rated AC
    440V
  • Lead Pitch
    22.5044mm
  • Dielectric
    PP
  • Lead Spacing
    0.886 22.50mm