  • B32798G2756J000
B32798G2756J000
advertisement
Manufacturer No:
B32798G2756J000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32798G2756J000
Package:
Datasheet:
B32798G2756J000
Description:
Cap Film 75uF 630V PP 5% (57.5 X 35 X 50mm) Radial Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.0021 Ohm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32798G2756J000
  • Tolerance
    5%
  • Type
    AC Filter
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC|250VAC