  • B32686A0683K000
B32686A0683K000
advertisement
Manufacturer No:
B32686A0683K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32686A0683K000
Package:
Datasheet:
B32686A0683K000
Description:
Cap Film 0.068uF 1000V PP 10% (42 X 12 X 22.5mm) Radial Wound 37.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32686A0683K000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1000VDC|400VAC