  • B32673Z4105K
B32673Z4105K
advertisement
Manufacturer No:
B32673Z4105K
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32673Z4105K
Description:
1μF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32673Z4105K
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Lead Pitch
    22.5mm