  • B32653A3454J
B32653A3454J
advertisement
Manufacturer No:
B32653A3454J
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32653A3454J
Description:
450nF Film Capacitor 5% Radial 250V-DC 160V-AC
Step5Bar-code shipping tag
B32653A3454J
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    450nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Voltage - Rated AC
    160V
  • Lead Pitch
    22.5mm