  • B32621A6392J289
B32621A6392J289
advertisement
Manufacturer No:
B32621A6392J289
HK JDW NO:
3410-B32621A6392J289
Description:
3.9nF Film Capacitor 5% Radial PC Pins 630V-DC 400V-AC PP Through Hole
Quantity:
In Stock : 3802
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
B32621A6392J289
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    PC Pins
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.9nF
  • Voltage - Rated DC
    630V
  • Voltage - Rated AC
    400V
  • Lead Pitch
    10.0076mm