  • B32621A6273K289
B32621A6273K289
advertisement
Manufacturer No:
B32621A6273K289
HK JDW NO:
3410-B32621A6273K289
Description:
27nF Film Capacitor 10% Radial PC Pins 630V-DC 400V-AC PP Through Hole
Quantity:
In Stock : 6336
Step5Bar-code shipping tag
B32621A6273K289
    PP
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    PC Pins
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    27nF
  • Voltage - Rated DC
    630V
  • Voltage - Rated AC
    400V
  • Lead Pitch
    10.0076mm