  • B32563J6224K
B32563J6224K
advertisement
Manufacturer No:
B32563J6224K
HK JDW NO:
769-B32563J6224K
Description:
220nF Film Capacitor 10% DIP PC Pins 400V-DC 200V-AC PET Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32563J6224K
    PET
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    PC Pins
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • Voltage - Rated AC
    200V
  • Lead Pitch
    22.5mm