  • B32529C6153J000
B32529C6153J000
advertisement
Manufacturer No:
B32529C6153J000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32529C6153J000
Package:
Datasheet:
B32529C6153J000
Description:
Cap Film 0.015uF 400V PET 5% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32529C6153J000
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.32
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    200VAC|400VDC