  • B32529C183K289
B32529C183K289
advertisement
Manufacturer No:
B32529C183K289
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32529C183K289
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
18nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32529C183K289
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    18nF
  • Lead Pitch
    5mm