  • B32529C182K289
B32529C182K289
advertisement
Manufacturer No:
B32529C182K289
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32529C182K289
Datasheet:
B32529C182K289
Description:
1.8nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32529C182K289
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.8nF
  • Lead Pitch
    5mm