  • B32524Q8105K
B32524Q8105K
advertisement
Manufacturer No:
B32524Q8105K
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32524Q8105K
Package:
Datasheet:
B32524Q8105K
Description:
Cap Film 1uF 630V PET 10% (31.5 X 14 X 24.5mm) Radial Wound 27.5mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32524Q8105K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    16
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    630VDC|220VAC