  • B32332I6506J82
B32332I6506J82
advertisement
Manufacturer No:
B32332I6506J82
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32332I6506J82
Description:
50μF Film Capacitor 5% Quick Connect 450V-AC
Quantity:
In Stock : 193
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
B32332I6506J82
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Quick Connect
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Capacitance
    50μF
  • Voltage - Rated AC
    450V
  • Dielectric
    PP
  • Diameter
    45mm
  • Length
    103mm