  • B32021A3472M3
B32021A3472M3
advertisement
Manufacturer No:
B32021A3472M3
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32021A3472M3
Package:
Datasheet:
B32021A3472M3
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.0047uF 1500VDC/300VAC PP 20% (13 X 5 X 11mm) 10mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32021A3472M3
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1500VDC|300VAC