  • B25835T2104K007
B25835T2104K007
advertisement
Manufacturer No:
B25835T2104K007
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B25835T2104K007
Description:
100nF Film Capacitor 10% Screw 3.4kV-AC
Step5Bar-code shipping tag
B25835T2104K007
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Screw
  • Capacitance
    100nF
  • Voltage - Rated AC
    3.4kV
  • Diameter
    35mm
  • Length
    131mm