  • AX7PBF1-1120.0000C
AX7PBF1-1120.0000C
advertisement
Manufacturer No:
AX7PBF1-1120.0000C
HK JDW NO:
5-AX7PBF1-1120.0000C
Step5Bar-code shipping tag
AX7PBF1-1120.0000C
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    1.12GHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    94mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    86mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm