  • AX7MCF1-166.6667T
AX7MCF1-166.6667T
advertisement
Manufacturer No:
AX7MCF1-166.6667T
HK JDW NO:
5-AX7MCF1-166.6667T
Step5Bar-code shipping tag
AX7MCF1-166.6667T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    166.6667MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    68mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    67mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm