  • AX7MBF3-155.5200
AX7MBF3-155.5200
advertisement
Manufacturer No:
AX7MBF3-155.5200
HK JDW NO:
5-AX7MBF3-155.5200
Step5Bar-code shipping tag
AX7MBF3-155.5200
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    68mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    67mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm