  • AX7DCF1-125.0000T
AX7DCF1-125.0000T
advertisement
Manufacturer No:
AX7DCF1-125.0000T
HK JDW NO:
5-AX7DCF1-125.0000T
Step5Bar-code shipping tag
AX7DCF1-125.0000T
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    70mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    65mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm