  • AX7DAF2-153.6000C
AX7DAF2-153.6000C
advertisement
Manufacturer No:
AX7DAF2-153.6000C
HK JDW NO:
5-AX7DAF2-153.6000C
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 50
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
AX7DAF2-153.6000C
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    153.6MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    70mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    65mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm