  • AX5MBF1-1250.0000T
AX5MBF1-1250.0000T
advertisement
Manufacturer No:
AX5MBF1-1250.0000T
HK JDW NO:
5-AX5MBF1-1250.0000T
Step5Bar-code shipping tag
AX5MBF1-1250.0000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    1.25GHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    85mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    1250MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm