  • AX3PAF1-200.0000
AX3PAF1-200.0000
advertisement
Manufacturer No:
AX3PAF1-200.0000
HK JDW NO:
5-AX3PAF1-200.0000
Datasheet:
AX3PAF1-200.0000
Description:
Quantity:
In Stock : 366
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
AX3PAF1-200.0000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    50mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm