  • AX3HCF1-120.0000T3
AX3HCF1-120.0000T3
advertisement
Manufacturer No:
AX3HCF1-120.0000T3
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-AX3HCF1-120.0000T3
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AX3HCF1-120.0000T3
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    120MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ClearClock™ AX3
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm