  • AX3HBF4-135.0000T
AX3HBF4-135.0000T
advertisement
Manufacturer No:
AX3HBF4-135.0000T
HK JDW NO:
5-AX3HBF4-135.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AX3HBF4-135.0000T
Step5Bar-code shipping tag
AX3HBF4-135.0000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    135MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm