  • AWSCR-4.19CPLA-C33-T4
AWSCR-4.19CPLA-C33-T4
advertisement
Manufacturer No:
AWSCR-4.19CPLA-C33-T4
HK JDW NO:
5-AWSCR-4.19CPLA-C33-T4
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 4000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
AWSCR-4.19CPLA-C33-T4
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    AWSCR-CPLA
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.118W 6.00mmx3.00mm
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    33pF
  • Frequency
    4.19MHz
  • Frequency Stability
    ±0.3%
  • Impedance
    30Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Height
    0.059 1.50mm