  • ATT-0444-18-SMA-02
ATT-0444-18-SMA-02
advertisement
Manufacturer No:
ATT-0444-18-SMA-02
HK JDW NO:
157-ATT-0444-18-SMA-02
Step5Bar-code shipping tag
ATT-0444-18-SMA-02
    Bulk
  • Published
    2002
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Frequency Range
    0Hz~18GHz
  • Operating Frequency-Max
    18000MHz