  • G300N50W4
G300N50W4
advertisement
Manufacturer No:
G300N50W4
Manufacturer:
Anaren
HK JDW NO:
70-G300N50W4
Package:
Datasheet:
Description:
RF/MICROWAVE TERMINATION 2.4GHz~2.5GHz Tray 50Ohm
Quantity:
In Stock : 15
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
G300N50W4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Power (Watts)
    300W
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz